Doarpsmienskip Mantgum

16-12-2025

Behartigen belangen van het dorp en haar inwoners in algemene zin. hiervoor hebben we contact met verenigingen, inwoners, diverse overheidsinstanties etc..

Sector

Multifunctioneel

Leidend is onze dorpsvisie waarin staat beschreven welke plannen het dorp heeft voor de komende jaren. We vergaderen iedere maand en tussendoor regelen we als (vrijwillig) bestuur diverse zaken.

We krijgen ieder jaar van de gemeente Leeuwarden een financiƫle bijdrage waarmee we diverse initiatieven en verenigingen uit het dorp deels mee financieren. Daarnaast vragen we inwoners om een kleine jaarlijkse bijdrage waarvan we o.a. de dorpskrant Mandeguod, de AED, deze website en meer betalen. Er is een dorpsvisie geschreven over diverse zaken die toekomstig van belang zijn voor het dorp.

Afbeeldingen

Multifunctioneel

Op de kaart

Een momentje...
Cookie-instellingen