Submenu

Boekpresentatie 'De kracht van online community platforms'

Begin

17-01-2025 om 15:30

Einde

17-01-2025 om 18:30

Maximaal aantal aanmeldingen bereikt, je kunt je niet meer aanmelden.

Locatie

Gebiedonline organiseert een boekpresentatie in het Huis van Actief Burgerschap. Het boek doet verslag van de aanleiding, de oprichting, de organisatie en de mooie resultaten die ze behaalden met de community-software die ze in eigen beheer ontwikkelden.

In het boek 'De kracht van online community platforms' deelt Gebiedonline de ervaringen die ze hebben opgedaan in veertien jaar ontwikkelen en experimenteren. Het eerste exemplaar van het boek wordt overhandigd aan Tine de Moor, Professor of Social Enterprise and Institutions for Collective Action aan de Rotterdam School of Management. Tine licht daarna toe hoe burgercollectieven zich versterken en tot verbeterde samenwerking leiden. Ook is Thijs van Mierlo, voorzitter van de LSA en schrijver van het voorwoord, gevraagd om zijn visie op bewonersplatforms te delen.

Na de presentatie is er de gelegenheid om bij te praten, Gebiedonline-platformleden te ontmoeten en ervaringen uit te wisselen. Wil je er ook bij zijn?

Meld je aan

Programma

  • Inloop vanaf 15.30u
  • Start programma 16.00u
  • Borrel 17:00u-18:30u

Locatie: Het huis van Actief Burgerschap -  in de Utrechtse Bibliotheek op de Neude op zo’n 10 minuten lopen van het station.

Cookie-instellingen