Steeds meer inwoners organiseren zich in burgercollectieven, zoals energie- en wooncoöperaties, zorginitiatieven en voedselcollectieven. Deze initiatieven creëren maatschappelijke waarde, maar de samenwerking met gemeenten verloopt niet altijd vanzelf.
In dit webinar ontdek je wat burgercollectieven zijn en hoe ze functioneren. Aan de hand van een praktijkcasus krijg je inzicht in veelvoorkomende dilemma’s én mogelijke oplossingen in de samenwerking tussen gemeenten en burgercollectieven. Je krijgt bovendien de kans om vragen te stellen en ervaringen te delen.
Meld je aan
Dit webinar is bedoeld voor beleidsmakers, programmaleiders en gemeenteambtenaren die (willen) samenwerken met burgercollectieven. Het is een introductie van de cursus 'Samenwerken met burgercollectieven' die eind juni begint. Wil je na het webinar meer leren? Dan kun je je inschrijven voor de cursus.
Dit webinar wordt gegeven door wordt gegeven door professor Tine De Moor, Thomas de Groot en Frank Speel.