Groener Zoeterwoude

Groener Zoeterwoude (GZ) staat voor hulp bij energiebesparing, energie advies, deelname grootschalige opwek en gericht op energie delen.

Sector

Multifunctioneel

De Gebiedscoöperatie GZ zet zich in voor projecten die energie, mobiliteit, voedsel en economie in het dorp duurzaam maken. Denk bijvoorbeeld aan een buurtwarmtenet, een boerenmarkt of windmolens. Iedere werkgroep heeft eigen projecten.

De Gebiedscoöperatie is een gelijkwaardige partner ten opzichte van andere partijen. Via de coöperatie beslis je als Zoeterwoudenaar mee over de duurzame toekomst van ons dorp. Ook zorgt GZ ervoor dat de opbrengst van de projecten terugvloeit in de eigen omgeving en eigen portemonnee. Zo krijgen leden niet alleen de lasten maar ook de lusten van de energietransitie.

GZ is opgericht in 2016. Eind 2022 waren er 132 seniorleden en 31 juniorleden.

Afbeeldingen

Multifunctioneel

Op de kaart

Een momentje...
Cookie-instellingen